Zaradne dzieciaki

Zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat do udziału w warsztatach  Zaradne dzieciaki.

Kierujemy je do wszystkich dzieci, bez względu na to, jak radzą sobie na co dzień. Podczas naszych spotkań dzieci uczą się jak rozwiązywać konflikty, jak radzić sobie z lękiem, niepewnością, złością i pozostałymi emocjami.

Doskonalą umiejętność współpracy w grupie. Dowiadują się mnóstwa rzeczy o sobie, co pozwala im stać się pewniejszymi siebie ludźmi. Rozwijają swoje kompetencje i predyspozycje.

Dlaczego warto zainwestować czas w Zaradne dzieciaki?

Bo umiejętności społeczne są kluczem do życiowego sukcesu. Od poziomu kompetencji miękkich zależy, czy człowiek nawiąże trwałe i budujące przyjaźnie.

Jak pokazują liczne badania inteligencja emocjonalna i społeczna jest kluczowa dla osiągnięcia życiowego sukcesu. Jest podstawą do nawiązywania satysfakcjonujących i trwałych relacji z ludźmi. Pozwala nam zdobyć i utrzymać trwałą pozycję w grupie. Dzięki niej potrafimy konstruktywnie rozwiązywać problemy życia codziennego. Zdobywamy atrakcyjną pracę, bo pracodawcy szukają dziś pracowników nie tylko dobrze wykształconych, ale także komunikatywnych, aktywnych, odpowiedzialnych i potrafiących porozumieć się z innymi członkami zespołu.

Nauka w szkole trwa dwanaście lat. Kompetencje społeczne kształtują się znacznie dłużej. Warto zacząć już teraz.

Efekty: zwiększenie kompetencji społecznych i osobistych: rozumienie motywów własnego postępowania, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, eksperesja emocji w sposó akceptowalny społecznie, współpraca w grupie oraz rozumienia społeczeństwa obywatelskiego i korzystania z jego instytucji

Kontakt

Telefon
22 610-67-77

Adres
ul. Kwatery Głównej 11,
04-294 Warszawa

E-mail
opp1@opp1.waw.pl

Masz pytania? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

22 610-67-77