22 610-67-77

Paweł Wroński

Skończyłem pedagogikę na UW, i chociaż nigdy nie pracowałem etatowo w szkole czy innej oświatowej placówce, w moim zawodowym życiu przewija się wciąż tematyka dziecięca.

Od ponad 20 lat zajmuję się dziennikarstwem turystycznym i fotografią, a od ponad 40 – przewodnictwem górskim i pilotowaniem wycieczek. Zwłaszcza po górach lubię chodzić z dziećmi, bo odbierają świat z ogromną ciekawością. I chociaż na podejściach umierają tysiąc razy, powtarzając w nieskończoność dramatyczne pytanie: „daleko jeszcze?”, to jednak wrażenia, które z górskich eskapad wynoszą, pozostają im pamięci na zawsze. Tym bardziej, że towarzyszy mi w nich bardzo często Zmora – pół wilczur, pół husky – pies urodzony po prostu do dogoterapii.

W Jordanku zajmuję się promocją, nie tyle samej placówki, ile klimatu i zakresu prowadzonych w niej projektów. W efekcie tej współpracy, ożył youtube’owski kanał filmowy OPP1 Jordanek oraz fanpage na Facebooku, a dzięki nim doświadczenie i pomysły jordankowej kadry mogą służyć za wzór innym.

Masz pytania? Zadzwoń! 22 610-67-77
Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Skip to content