22 610-67-77

Drodzy Mieszkańcy


 

Drodzy Mieszkańcy,

Staramy się aby teren Jordanka był coraz bardziej funkcjonalny, zadbany i nowoczesny, aby jak najlepiej służył dzieciom, młodzieży i dorosłym mieszkańcom Gocławka. Cieszyliśmy się, kiedy jesienią pojawiło się wyczekiwane przez lata boisko do piłki nożnej.

Niestety nie wszyscy potrafią korzystać ze wspólnego mienia lub choćby je docenić. Utrzymanie boiska w dobrym stanie to koszt od kilku do kilkunastu tysięcy rocznie, w zależności od zużycia. Akty wandalizmu, celowego niszczenia, i okradania zwiększają te koszty wielokrotnie!

Właśnie w biały dzień skradziono siatki z bramek i pocięto piłkochwyty. To odbiera chęć do starań o nowe inwestycje. Pozyskiwanie środków finansowych na te cele nie jest łatwe, wymaga zaangażowania i wysiłku wielu osób.

Obecnie staramy się o budowę kolejnego boiska z koszami do koszykówki różnej wysokości (z Budżetu Obywatelskiego 2019)  i  domku z dużą altaną – z funkcją sceny plenerowej (z rezerwy celowej m.st. Warszawy). Jeśli jednak użytkownicy terenu Jordanka nie będą dbali o właściwe korzystanie z tego wspólnego dobra to starania te tracą sens.

Proszę abyście Państwo, jako współgospodarze terenu, zwracali uwagę na wszelkie naganne zachowania, podejmowali interwencje na miarę swoich możliwości lub korzystali z pomocy personelu OPP1 Jordanek , Straży Miejskiej i Policji.

 

                                                                       Dyrektor OPP nr 1 Jordanek

                                                                       Edyta Trębicka


 

Masz pytania? Zadzwoń! 22 610-67-77
Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Skip to content