22 610-67-77 725 718 955

Małgorzata Bockenheim

Od lat prowadzę warsztaty z dziećmi z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.

Wykonując swój zawód świetnie się bawię i to mam wrażenie udziela się także uczestnikom zajęć. Kieruje mną ciekawość świata, unikam nudy, poszukuję nowości, rozmaitości. Nasza Pracownia staje się miejscem coraz bardziej “otwartym” dla  nowych pomysłów, eksperymentów i poszukiwań artystycznych. Sprzyja temu dostępność wszelkich materiałów plastycznych, zarówno standardowych jak też nietypowych jak elementy ze świata przyrody czy recyclingu.

Dzieci z którymi pracuję traktuję jak partnerów, niejednokrotnie mnie inspirują i otwierają oczy na szereg nowych zjawisk, nie pozwalając na zgubną dla wszelkiej sztuki rutynę i stereotyp.

Taka właśnie dynamika pracy, inspirowanie do odkrywania, próbowania, podejmowania wyzwań i realizacji niestandardowych tematów a także motywowanie do przełamywania lęku przed wyzwaniami charakteryzują właściwie każde z moich warsztatów. Zachęcam więc do zapisów, uważam że działania plastyczne są dla dzieci źródłem poznania nie tyle świata co przede wszystkim samego siebie, swoich mocnych stron, kształtują również samodzielność, wytrwałość, umiejętność planowania i dokonywania właściwych wyborów.

 

Prowadzone zajęcia:

  • Teatr z pudełka
  • Warsztaty plastyczne
  • Twórczy Recykling
  • Plastyka dla smyka

Masz pytania? Zadzwoń! 22 610-67-77 lub 725 718 955
Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Skip to content