22 610-67-77

#1

W pierwszej części filmu oglądamy i uczymy się razem używać odczynników do robienia „efektu patyny” na różnych przedmiotach.

Pani Iwona wykorzystała zniszczoną drewnianą deskę, która potem po ozdobieniu w technice decoupage (oraz elementami z masy utwardzającej się na powietrzu i płatkami do złoceń) będzie ozdobą domu. Gdzie kupić materiały – proszę o kontakt do p.Iwony a poda adres sklepu internetowego, z którego korzysta z uczestniczkami swoich zajęć.

W cz.1 potrzebne będą: płaska rzecz, którą chcemy ozdobić (najlepiej drewniana,sklejka), zestaw odczynników do patynowania Penart, gęsta biała farba akrylowa lub pasta podkładowa -Primer paste, szerszy pędzel, papier ścierny oraz podkładka, na której będziemy pracować.

 

Chcesz zrobić podobną rzecz, to napisz do p. Iwony (mail w aktualnościach), na wykonanie cz.1 masz tydzień. Wynikami możesz podzielić się mailowo bądź pod postem na facebooku OPP1 Jordanek, z tym udostępnionym filmem.

Części Rękodzieła będzie 3. Napisz wcześniej maila do p.Iwony co potrzebujesz mieć by wykonać wszystkie poszczególne elementy pracy.

Do dzieła!

Masz pytania? Zadzwoń! 22 610-67-77
Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Skip to content