22 610-67-77

Nowy etap e-rekrutacji 15.05-2.06.2020

Od 15.05 godz.15:00 do 2.06  (do godz. 16:00 logowanie w systemie; do godz. 18:00 składanie wniosków) trwa nowy etap w e-Rekrutacji – Wnioski kandydatów na nowe zajęcia, gdzie rodzice zaznaczają odpowiednio wybrane przez siebie kryteria. Kryteria muszą być poświadczone podpisanymi dokumentami:

np. kopie dokumentów np. o niepełnosprawności kandydata/siostry/brata lub rodzica, odpisy od orzeczeń , oświadczenie o rozliczaniu pit 2019, ośw. o wielodzietności (3 dzieci i więcej), ośw. o udziale w podobnych zajęciach w tej samej placówce, o samotnym wychowywaniu dziecka i inne oświadczenia, wedle zaznaczonego kryterium w systemie. System na bieżąco informuje jakie dokumenty należy dostarczyć papierowo lub w formie podpisanego skanu.

Bez odpowiednich oświadczeń/orzeczeń wniosek jest niekompletny.

Forma składania dokumentów pozostaje ta sama do przy składaniu „deklaracji kontynuacji”.

Wzory oświadczeń będą dostępne dla Państwa w systemie (lewe menu -> pliki do pobrania, instrukcja) Niemniej każde oświadczenie można napisać własnoręcznie lub na komputerze (z podpisem).

Zamieszczamy link, do naszego pliku pdf do wydruku, gdzie potrzebne oświadczenia są na jednej kartce: oświadczenia e-rekrutacja 2020/2021

W powyższym pliku nie ma oświadczenia o samotnym wychowywaniu dziecka oraz orzeczeń o niepełnosprawności kandydata/rodzeństwa/rodzica.

Masz pytania? Zadzwoń! 22 610-67-77
Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Skip to content