22 610-67-77

Wznowienie zajęć, informacja dla rodziców

Szanowni Państwo, Rodzice Uczestników zajęć OPP1 Jordanek,

decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 18 maja 2020 placówki wychowania pozaszkolnego  mogą wznowić działalność, w określonym reżimie sanitarnym. Oznacza to konieczność zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom i prowadzącym zajęcia, a także pracownikom administracji i obsługi oraz zachowanie wszelkich zasad sanitarnych wynikających z trwającego stanu epidemicznego.

 Działania placówek powinny być podjęte możliwie najszybciej, jeśli jednak nie są one w stanie uruchomić zajęć dla dzieci i młodzieży od dzisiaj tj. od 18 maja 2020 roku, to za zgodą Burmistrza dzielnicy, na wniosek dyrektora placówki, zawieszenie może być przedłużone do 24 maja 2020 roku.

Stosowny wniosek został złożony, jeśli więc otrzymamy zgodę i uda nam się zorganizować bezpieczne warunki ruszymy z zajęciami 25 maja. Proszę, do 20 maja, o informację kto z Państwa jest zainteresowany uczestniczeniem dziecka w zajęciach. Państwa zgłoszenia (głównie liczba zainteresowanych) będą dla nas podstawą do dalszych działań, w tym opracowania wewnętrznych zasad i procedur.

Dyrektor OPP1 Jordanek Edyta Trębicka

Masz pytania? Zadzwoń! 22 610-67-77
Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Skip to content