22 610-67-77

Przygody piratów, magiczny kamień i knowania niecnego czarownika

Czas wakacji, to czas przygód i marzeń.   Spełnicie je nad morzem lub w górach,  a jeśli będziecie w Warszawie idźcie do kina, na film „Kapitan Szablozęby i magiczny diament”,  żeby zobaczyć szalone przygody chłopca nazywanego Paluchem i jego przyjaciółki Weroniki, która zaciąga się do pirackiej załogi, spiesząc mu na ratunek. To prawdziwy wyścig z czasem, bo oprócz Szablozębego tytułowy magiczny diament pragnie zdobyć za wszelką cenę zły czarownik Maga Khan. A Maga Khan nie cofnie się przed niczym, bo – jak głosi legenda – magiczny diament w każdą pełnię księżyca spełnia jedno życzenie właściciela, urzeczywistniając jego marzenia…

Premiera miała miejsce 25 czerwca. Tytuł oryginału: „Kaptein Sabeltann og Den Magiske Diamant”. Dystrybucja: Forum Film Polska.

Norweski reżyser, Marit Moum Aune zabiera nas w tę niezwykłą, pełną przygód podróż do animowanego świata, który w Warszawie ożywa na ekranach 13 kin z sieci „Multikino” oraz „Cinema City”, a także w „Heliosie” w kompleksie handlowym Blue City oraz w kinie „Wisła” przy placu Wilsona. Żeby poczuć klimat przygody, obejrzyjcie zwiastun:

 

Masz pytania? Zadzwoń! 22 610-67-77
Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Skip to content