22 610-67-77

IV edycja EKO-Pikniku za nami

W sobotę, 23 kwietnia 2022 roku, na terenie Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 1 Jordanek odbyła się już IV edycja EKO-Pikniku, w którym wzięły też udział mamy z dziećmi z Ukrainy.

Odbyła się giełda rzeczy używanych i wymiana roślin. W ramach warsztatów artystycznych można było wykonać motankę – laleczkę na szczęście, zainspirowaną tradycją wciąż kultywowaną w Ukrainie. Nie zabrakło aktywności sportowych (Frisbee, Kukudziura itp.). Najmłodsi mogli się cieszyć bańkami mydlanymi. Ponadto wzbogaciliśmy nasz ogródek – odbyło się malowanie opon na kwietniki i sadzenie roślin. Finałowy koncert piosenek z filmów Disneya, w wykonaniu Grupy Wokalnej Mille Voci, z fragmentami tekstów po ukraińsku cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Widownia była tak zapełniona, że wiele osób nie mogło już wejść do sali i trzeba było słuchać piosenek z korytarza!
Przedszkole „Zielony Groszek” ufundowało dla naszych gości napoje i słodycze.
W wydarzeniu wzięło udział ok. 300 osób, a do pomocy zgłosiło się 10 wolontariuszy – młodzieży z całej Warszawy 🙂 w odpowiedzi na nasze ogłoszenie zamieszczone w portalu Ochotnicy warszawscy.
Poniższe zdjęcia oddają atmosferę IV EKO-Pikniku.

Masz pytania? Zadzwoń! 22 610-67-77
Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Skip to content